III ŽNL JUG NSBBZ 2023-24
Klub | Ut | Pob | Ner | Por | G+ | G- | GR | Bod |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
NK Lasta (P) | 25 | 21 | 1 | 3 | 125 | 24 | +101 | 64 |
NK Bršljanica | 25 | 17 | 3 | 5 | 134 | 52 | +82 | 54 |
NK Junak (VP) | 25 | 15 | 4 | 6 | 92 | 43 | +49 | 49 |
NK Polet (U) | 25 | 16 | 1 | 8 | 89 | 62 | +27 | 49 |
NK Dinamo | 25 | 14 | 4 | 7 | 101 | 45 | +56 | 46 |
NK Mladost-Nada | 25 | 15 | 1 | 9 | 91 | 60 | +31 | 46 |
NK Ilova (-3) | 25 | 11 | 3 | 11 | 59 | 76 | -17 | 33 |
NK Tomislav (Đ) (-8) | 25 | 11 | 1 | 13 | 69 | 66 | +3 | 26 |
NK Vihor (K) | 25 | 7 | 5 | 13 | 38 | 102 | -64 | 26 |
HNK Jovača | 25 | 7 | 3 | 15 | 74 | 102 | -28 | 24 |
NK Sokol (S) | 25 | 7 | 2 | 16 | 45 | 80 | -35 | 23 |
NK Radnički (VV) | 25 | 4 | 4 | 17 | 47 | 103 | -56 | 16 |
NK Dišnik | 25 | 4 | 1 | 20 | 31 | 134 | -103 | 13 |
NK Ribar K.I. (-2) | 13 | 2 | 3 | 8 | 24 | 70 | -46 | 7 |
PROLJEĆE
26. KOLO
Datum | Vrijeme | Domaćin | Gost | Rezultat |
---|---|---|---|---|
09.06. | 17:30 | Lasta | Tomislav | 7 : 0 |
09.06. | 17:30 | Sokol | Vihor | 1 : 2 |
09.06. | 17:30 | Ilova | Jovača | 7 : 2 |
09.06. | 17:30 | Junak | Radnički | 9 : 0 |
09.06. | 17:30 | Bršljanica | Dinamo | 8 : 3 |
09.06. | 17:30 | Mladost-Nada | Polet | 4 : 3 |
Slobodan | Dišnik |
25. KOLO
Datum | Vrijeme | Domaćin | Gost | Rezultat |
---|---|---|---|---|
01.06. | 17:30 | Dinamo | Mladost-Nada | 2 : 3 |
02.06. | 17:30 | Tomislav | Sokol | 5 : 2 |
02.06. | 17:30 | Polet | Dišnik | 19 : 0 |
02.06. | 17:30 | Radnički | Bršljanica | 2 : 6 |
02.06. | 17:30 | Jovača | Junak | 3 : 1 |
02.06. | 17:30 | Vihor | Ilova | 0 : 2 |
Slobodan | Lasta |
24. KOLO
Datum | Vrijeme | Domaćin | Gost | Rezultat |
---|---|---|---|---|
26.05. | 17:30 | Lasta | Sokol | 9 : 0 |
26.05. | 17:30 | Ilova | Tomislav | 4 : 1 prekid u 77′ |
26.05. | 17:30 | Junak | Vihor | 2 : 2 |
26.05. | 17:30 | Bršljanica | Jovača | 8 : 3 |
26.05. | 17:30 | Mladost-Nada | Radnički | 5 : 0 |
26.05. | 17:30 | Dišnik | Dinamo | 2 : 10 |
Slobodan | Polet |
23. KOLO
Datum | Vrijeme | Domaćin | Gost | Rezultat |
---|---|---|---|---|
18.05. | 17:30 | Tomislav | Junak | 0 : 3 prekid u 50.minuti |
19.05. | 17:30 | Polet | Lasta | 5 : 4 |
19.05. | 17:30 | Radnički | Dišnik | 9 : 2 |
19.05. | 17:30 | Jovača | Mladost-Nada | 2 : 8 |
19.05. | 17:30 | Vihor | Bršljanica | 2 : 2 |
19.05. | 17:30 | Sokol | Ilova | 2 : 2 |
Slobodan | Dinamo |
22. KOLO
Datum | Vrijeme | Domaćin | Gost | Rezultat |
---|---|---|---|---|
12.05. | 17:00 | Lasta | Ilova | 0 : 1 |
12.05. | 17:00 | Junak | Sokol | 8 : 1 |
12.05. | 17:00 | Bršljanica | Tomislav | Nije igrano |
12.05. | 17:00 | Mladost-Nada | Vihor | 4 : 1 |
12.05. | 17:00 | Dišnik | Jovača | 2 : 8 |
12.05. | 17:00 | Polet | Dinamo | 4 : 2 |
Slobodan | Radnički |
21. KOLO
Datum | Vrijeme | Domaćin | Gost | Rezultat |
---|---|---|---|---|
04.05. | 17:00 | Tomislav | Mladost-Nada | 2 : 7 |
04.05. | 17:00 | Dinamo | Lasta | 1 : 3 |
05.05. | 17:00 | Radnički | Polet | 1 : 1 |
17:00 | Vihor | Dišnik | odgođeno | |
05.05. | 17:00 | Sokol | Bršljanica | 1 : 2 |
05.05. | 17:00 | Ilova | Junak | 2 : 2 |
Slobodan | Jovača |
20. KOLO
Datum | Vrijeme | Domaćin | Gost | Rezultat |
---|---|---|---|---|
27.04. | 17:00 | Dinamo | Radnički | 3 : 1 |
28.04. | 17:00 | Lasta | Junak | 3 : 0 |
28.04. | 17:00 | Bršljanica | Ilova | 7 : 2 |
28.04. | 17:00 | Mladost-Nada | Sokol | 2 : 1 |
28.04. | 17:00 | Dišnik | Tomislav | 1 : 5 |
28.04. | 17:00 | Polet | Jovača | 3 : 1 |
Slobodan | NK Vihor |
19. KOLO
Datum | Vrijeme | Domaćin | Gost | Rezultat |
---|---|---|---|---|
21.04. | 16:30 | Radnički | Lasta | 1 : 4 |
21.04. | 16:30 | Jovača | Dinamo | 2 : 6 |
21.04. | 16:30 | Vihor | Polet | 2 : 0 |
21.04. | 16:30 | Sokol | Dišnik | 3 : 0 |
21.04. | 16:30 | Ilova | Mladost-Nada | 6 : 2 |
21.04. | 16:30 | Junak | Bršljanica | 1 : 4 |
Slobodan | NK Tomislav |
18. KOLO
Datum | Vrijeme | Domaćin | Gost | Rezultat |
---|---|---|---|---|
13.04. | 16:30 | Dinamo | Vihor | 1 : 1 |
14.04. | 16:30 | Lasta | Bršljanica | 2 : 0 |
14.04. | 16:30 | Mladost-Nada | Junak | 1 : 2 |
14.04. | 16:30 | Dišnik | Ilova | 1 : 0 |
14.04. | 16:30 | Polet | Tomislav | 6 : 1 |
14.04. | 16:30 | Radnički | Jovača | 2 : 2 |
Slobodan | Sokol |
17. KOLO
Datum | Vrijeme | Domaćin | Gost | Rezultat |
---|---|---|---|---|
06.04. | 16:30 | Tomislav | Dinamo | 0 : 3 |
07.04. | 16:30 | Jovača | Lasta | 0 : 6 |
07.04. | 16:30 | Vihor | Radnički | 0 : 1 |
07.04. | 16:30 | Sokol | Polet | 1 : 4 |
07.04. | 16:30 | Junak | Dišnik | 8 : 0 |
07.04. | 16:30 | Bršljanica | Mladost-Nada | 7 : 2 |
Slobodan | Ilova |
16. KOLO
Datum | Vrijeme | Domaćin | Gost | Rezultat |
---|---|---|---|---|
30.03. | 15:30 | Dinamo | Sokol | 3 : 0 |
30.03. | 15:30 | Dišnik | Bršljanica | 2 : 3 |
01.04. | 16:30 | Radnički | Tomislav | 1 : 3 |
31.03. | 16:30 | Lasta | Mladost-Nada | 4 : 1 |
31.03. | 16:30 | Polet | Ilova | 3 : 2 |
31.03. | 16:30 | Jovača | Vihor | 1 : 1 |
Slobodan | Junak |
15. KOLO
Datum | Vrijeme | Domaćin | Gost | Rezultat |
---|---|---|---|---|
23.03. | 15:30 | Tomislav | Jovača | 2 : 1 |
24.03. | 15:30 | Vihor | Lasta | 0 : 7 |
24.03. | 15:30 | Sokol | Radnički | 4 : 2 |
24.03. | 15:30 | Ilova | Dinamo | 3 : 2 |
24.03. | 15:30 | Junak | Polet | 5 : 2 |
24.03. | 15:30 | Mladost-Nada | Dišnik | 3 : 0 |
Slobodan | Bršljanica |
14. KOLO
Datum | Vrijeme | Domaćin | Gost | Rezultat |
---|---|---|---|---|
16.03. | 15:30 | Dinamo | Junak | 4 : 0 |
17.03. | 15:30 | Lasta | Dišnik | 2 : 0 |
17.03. | 15:30 | Polet | Bršljanica | 5 : 0 |
17.03. | 15:30 | Radnički | Ilova | 2 : 3 |
17.03. | 15:30 | Jovača | Sokol | 2 : 2 |
17.03. | 15:30 | Vihor | Tomislav | 3 : 2 |
Slobodan | Mladost-Nada |
JESEN
13. KOLO
Datum | Vrijeme | Domaćin | Gost | Rezultat |
---|---|---|---|---|
18.11. | 13:30 | Tomislav | Lasta | 1 : 2 |
18.11. | 13:30 | Dinamo | Bršljanica | 4 : 1 |
19.11. | 13:30 | Vihor | Sokol | 4 : 3 |
19.11. | 13:30 | Jovača | Ilova | 14 : 3 |
19.11. | 13:30 | Radnički | Junak | 0 : 9 |
19.11. | 13:30 | Polet | Mladost-Nada | 3 : 2 |
19.11. | 13:30 | Ribar | Dišnik | 1 : 4 |
12. KOLO
Datum | Vrijeme | Domaćin | Gost | Rezultat |
---|---|---|---|---|
11.11. | 14:00 | Dišnik | Polet | 1 : 2 |
12.11. | 14:00 | Lasta | Ribar | 10 : 0 |
12.11. | 14:00 | Mladost-Nada | Dinamo | 0 : 0 |
12.11. | 14:00 | Bršljanica | Radnički | 9 : 1 |
12.11. | 14:00 | Junak | Jovača | 7 : 3 |
12.11. | 14:00 | Ilova | Vihor | 3 : 2 |
12.11. | 14:00 | Sokol | Tomislav | 3 : 1 |
11. KOLO
Datum | Vrijeme | Domaćin | Gost | Rezultat |
---|---|---|---|---|
04.11. | 14:00 | Tomislav | Ilova | Nije igrano |
04.11. | 14:00 | Dinamo | Dišnik | 13 : 0 |
05.11. | 14:00 | Sokol | Lasta | 1 : 7 |
05.11. | 14:00 | Vihor | Junak | 1 : 8 |
05.11. | 14:00 | Jovača | Bršljanica | 2 : 12 |
05.11. | 14:00 | Radnički | Mladost-Nada | 3 : 6 |
05.11. | 14:00 | Polet | Ribar | 8 : 1 |
10. KOLO
Datum | Vrijeme | Domaćin | Gost | Rezultat |
---|---|---|---|---|
28.10. | 15:00 | Dišnik | Radnički | 3 : 3 |
29.10. | 14:00 | Lasta | Polet | 11 : 1 |
29.10. | 14:00 | Ribar | Dinamo | 1 : 14 |
29.10. | 14:00 | Mladost-Nada | Jovača | 5 : 2 |
29.10. | 14:00 | Bršljanica | Vihor | 20 : 0 |
29.10. | 14:00 | Junak | Tomislav | 3 : 2 |
29.10. | 14:00 | Ilova | Sokol | 0 : 3 |
9. KOLO
Datum | Vrijeme | Domaćin | Gost | Rezultat |
---|---|---|---|---|
21.10. | 15:30 | Tomislav | Bršljanica | 4 : 4 |
21.10. | 15:30 | Dinamo | Polet | 4 : 0 |
22.10. | 15:30 | Ilova | Lasta | 0 : 9 |
22.10. | 15:30 | Sokol | Junak | 4 : 1 |
22.10. | 15:30 | Vihor | Mladost-Nada | 1 : 14 |
22.10. | 15:30 | Jovača | Dišnik | 7 : 0 |
22.10. | 15:30 | Radnički | Ribar | 1 : 4 |
8. KOLO
Datum | Vrijeme | Domaćin | Gost | Rezultat |
---|---|---|---|---|
14.10. | 15:30 | Dišnik | Vihor | 1 : 2 |
15.10. | 15:30 | Lasta | Dinamo | 5 : 3 |
15.10. | 15:30 | Polet | Radnički | 6 : 0 |
15.10. | 15:30 | Ribar | Jovača | 2 : 8 |
15.10. | 15:30 | Mladost-Nada | Tomislav | 3 : 4 |
15.10. | 15:30 | Bršljanica | Sokol | 10 : 2 |
15.10. | 15:30 | Junak | Ilova | 3 : 1 |
7. KOLO
Datum | Vrijeme | Domaćin | Gost | Rezultat |
---|---|---|---|---|
07.10. | 16:00 | Tomislav | Dišnik | 6 : 0 |
08.10. | 16:00 | Junak | Lasta | 1 : 1 |
08.10. | 16:00 | Ilova | Bršljanica | 1 : 5 |
08.10. | 16:00 | Sokol | Mladost-Nada | 1 : 4 |
08.10. | 16:00 | Vihor | Ribar | 3 : 3 |
08.10. | 16:00 | Jovača | Polet | 1 : 2 |
08.10. | 16:00 | Radnički | Dinamo | 2 : 2 |
6. KOLO
Datum | Vrijeme | Domaćin | Gost | Rezultat |
---|---|---|---|---|
30.09. | 16:00 | Dinamo | Jovača | 7 : 2 |
30.09. | 16:00 | Dišnik | Sokol | 3 : 1 |
01.10. | 16:00 | Lasta | Radnički | 5 : 0 |
01.10. | 16:00 | Polet | Vihor | 4 : 2 |
01.10. | 16:00 | Ribar | Tomislav | 0 : 1 |
01.10. | 16:00 | Mladost-Nada | Ilova | 4 : 2 |
01.10. | 16:00 | Bršljanica | Junak | 1 : 2 |
5. KOLO
Datum | Vrijeme | Domaćin | Gost | Rezultat |
---|---|---|---|---|
23.09. | 16:30 | Tomislav | Polet | 6 : 1 |
24.09. | 16:30 | Bršljanica | Lasta | 4 : 1 |
24.09. | 16:30 | Junak | Mladost-Nada | 3 : 2 |
24.09. | 16:30 | Ilova | Dišnik | 3 : 1 |
24.09. | 16:30 | Sokol | Ribar | 1 : 2 |
24.09. | 16:30 | Vihor | Dinamo | 0 : 4 |
24.09. | 16:30 | Jovača | Radnički | 4 : 2 |
4. KOLO
Datum | Vrijeme | Domaćin | Gost | Rezultat |
---|---|---|---|---|
16.09. | 16:30 | Dišnik | Junak | 0 : 6 |
17.09. | 16:30 | Dinamo | Tomislav | 5 : 3 |
17.09. | 16:30 | Lasta | Jovača | 5 : 0 |
17.09. | 16:30 | Radnički | Vihor | 7 : 1 |
17.09. | 16:30 | Polet | Sokol | 3 : 0 |
17.09. | 16:30 | Ribar | Ilova | 2 : 2 |
17.09. | 16:30 | Mladost-Nada | Bršljanica | 3 : 2 |
3. KOLO
Datum | Vrijeme | Domaćin | Gost | Rezultat |
---|---|---|---|---|
09.09. | 17:00 | Tomislav | Radnički | 7 : 1 |
10.09. | 17:00 | Mladost-Nada | Lasta | 2 : 4 |
10.09. | 17:00 | Bršljanica | Dišnik | 7 : 1 |
10.09. | 17:00 | Junak | Ribar | 7 : 4 |
10.09. | 17:00 | Ilova | Polet | 5 : 0 |
10.09. | 17:00 | Sokol | Dinamo | 2 : 1 |
10.09. | 17:00 | Vihor | Jovača | 2 : 0 |
2. KOLO
Datum | Vrijeme | Domaćin | Gost | Rezultat |
---|---|---|---|---|
02.09. | 17:00 | Dinamo | Ilova | 3 : 1 |
02.09. | 17:00 | Dišnik | Mladost-Nada | 4 : 2 |
03.09. | 17:00 | Lasta | Vihor | 9 : 0 |
03.09. | 17:00 | Jovača | Tomislav | 3 : 2 |
03.09. | 17:00 | Radnički | Sokol | 2 : 1 |
03.09. | 17:00 | Polet | Junak | 1 : 0 |
03.09. | 17:00 | Ribar | Bršljanica | 3 : 3 |
1. KOLO
Domaćin | Gost | Rezultat |
---|---|---|
Dišnik | Lasta | 2 : 5 |
Tomislav | Vihor | 2 : 0 |
Mladost-Nada | Ribar | 2 : 1 |
Bršljanica | Polet | 6 : 3 |
Junak | Dinamo | 1 : 1 |
Ilova | Radnički | 4 : 3 |
Sokol | Jovača | 5 : 1 |
I ŽNL NSBBŽ
Klub | Ut | Bod |
---|---|---|
NK Daruvar | 26 | 57 |
NK Bilogora (K) | 26 | 51 |
NK Hajduk | 26 | 49 |
NK Bilo | 26 | 47 |
NK Kamen (S) | 26 | 45 |
II ŽNL NSBBŽ
Klub | Ut | Bod |
---|---|---|
NK Lasta (G) | 26 | 63 |
NK Gordowa | 26 | 57 |
NK Sloga | 26 | 54 |
NK Skok | 26 | 53 |
NK Polet | 26 | 41 |
III ŽNL SJEVER NSBBŽ
Klub | Ut | Bod |
---|---|---|
NK Slavija | 19 | 52 |
NK Moslavina (VT) | 18 | 46 |
NK Dapci | 18 | 42 |
ONK Šandrovac | 19 | 34 |
NK Bedenik | 19 | 33 |
III ŽNL JUG NSBBŽ
Klub | Ut | Bod |
---|---|---|
NK Lasta (P) | 25 | 64 |
NK Bršljanica | 25 | 54 |
NK Junak (VP) | 25 | 49 |
NK Polet (U) | 25 | 49 |
NK Dinamo | 25 | 46 |