III ŽNL SJEVER NSBBZ 2023-24
Klub | Ut | Pob | Ner | Por | G+ | G- | GR | Bod |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
NK Slavija | 19 | 17 | 1 | 1 | 106 | 15 | +91 | 52 |
NK Moslavina (VT) | 18 | 15 | 1 | 2 | 114 | 15 | +99 | 46 |
NK Dapci | 18 | 14 | 0 | 4 | 103 | 27 | +76 | 42 |
ONK Šandrovac | 19 | 11 | 1 | 7 | 65 | 42 | +23 | 34 |
NK Bedenik | 19 | 11 | 0 | 8 | 70 | 46 | +24 | 33 |
NK Signal | 19 | 10 | 1 | 8 | 62 | 57 | +5 | 31 |
NK Croatia | 19 | 6 | 2 | 11 | 52 | 56 | -4 | 20 |
NK Mladost N.P. | 19 | 5 | 2 | 12 | 57 | 50 | +7 | 17 |
NK Moslavina (DP) | 19 | 5 | 2 | 12 | 56 | 71 | -15 | 17 |
NK Korenovo | 20 | 4 | 2 | 14 | 48 | 83 | -35 | 14 |
HNK Hajduk (LB) | 19 | 0 | 0 | 19 | 6 | 277 | -271 | 0 |
PROLJEĆE
21. KOLO
Datum | Vrijeme | Domaćin | Gost | Rezultat |
---|---|---|---|---|
02.06. | 11:00 | Moslavina D.P. | Signal | 2 : 6 |
02.06. | 11:00 | Korenovo | Šandrovac | 1 : 6 |
02.06. | 16:00 | Hajduk | Croatia | 1 : 11 |
02.06. | 17:30 | Moslavina V.T. | Dapci | gosti nisu došli |
02.06. | 17:30 | Mladost | Slavija | 0 : 1 |
Slobodan klub: | Bedenik |
20. KOLO
Datum | Vrijeme | Domaćin | Gost | Rezultat |
---|---|---|---|---|
26.05. | 11:00 | Slavija | Korenovo | 8 : 0 |
26.05. | 11:00 | Dapci | Mladost | 4 : 2 |
26.05. | 17:30 | Signal | Moslavina V.T. | 1 : 7 |
26.05. | 17:30 | Croatia | Moslavina D.P. | 6 : 1 |
26.05. | 17:30 | Bedenik | Hajduk | 26 : 0 prekid u 80′ |
Slobodan klub: | Šandrovac |
19. KOLO
Datum | Vrijeme | Domaćin | Gost | Rezultat |
---|---|---|---|---|
19.05. | 11:00 | Moslavina | Bedenik | 1 : 4 |
19.05. | 11:00 | Korenovo | Dapci | 2 : 5 |
19.05. | 17:30 | Moslavina | Croatia | 8 : 0 |
19.05. | 17:30 | Mladost | Signal | 3 : 4 |
19.05. | 17:30 | Šandrovac | Slavija | 0 : 4 |
Slobodan klub: | Slavija |
18. KOLO
Datum | Vrijeme | Domaćin | Gost | Rezultat |
---|---|---|---|---|
12.05. | 12:00 | Hajduk | Moslavina D.P. | 0 : 14 |
12.05. | 17:30 | Dapci | Šandrovac | 10 : 2 |
12.05. | 17:30 | Signal | Korenovo | 7 : 4 |
12.05. | 17:30 | Croatia | Mladost N.P. | 5 : 1 |
12.05. | 17:30 | Bedenik | Moslavina V.T. | 3 : 0 |
Slobodan klub: | Slavija |
17. KOLO
Datum | Vrijeme | Domaćin | Gost | Rezultat |
---|---|---|---|---|
05.05. | 11:00 | Korenovo | Croatia | 0 : 5 |
05.05. | 17:00 | Moslavina V.T. | Hajduk | 27 : 0 |
05.05. | 17:00 | Mladost | Bedenik | 6 : 2 |
05.05. | 17:00 | Šandrovac | Signal | 3 : 1 |
05.05. | 17:00 | Slavija | Dapci | 4 : 0 |
Slobodan klub: | Moslavina D.P. |
16. KOLO
Datum | Vrijeme | Domaćin | Gost | Rezultat |
---|---|---|---|---|
27.04. | 17:00 | Hajduk | Mladost N.P. | 0 : 12 |
28.04 | 17:00 | Moslavina D.P. | Moslavina V.T. | 1 : 9 |
28.04 | 17:00 | Signal | Slavija | 1 : 3 |
28.04 | 17:00 | Croatia | Šandrovac | 1 : 1 |
28.04 | 17:00 | Bedenik | Korenovo | 3 : 2 |
Slobodan klub: | NK Dapci |
15. KOLO
Datum | Vrijeme | Domaćin | Gost | Rezultat |
---|---|---|---|---|
21.04. | 11:00 | Dapci | Signal | 4 : 1 |
21.04. | 16:30 | Korenovo | Hajduk | 10 : 0 |
21.04. | 16:30 | Mladost | Moslavina D.P. | 1 : 1 |
21.04. | 16:30 | Šandrovac | Bedenik | 1 : 0 |
21.04. | 16:30 | Slavija | Croatia | 5 : 0 |
Slobodan klub: | NK Moslavina V.T. |
14. KOLO
Datum | Vrijeme | Domaćin | Gost | Rezultat |
---|---|---|---|---|
14.04. | 14:00 | Hajduk | Šandrovac | 0 : 6 |
14.04. | 11:00 | Moslavina D.P. | Korenovo | 6 : 2 |
14.04. | 16:30 | Croatia | Dapci | 2 : 1 |
14.04. | 16:30 | Bedenik | Slavija | 0 : 5 |
14.04. | 16:30 | Moslavina V.T. | Mladost | 3 : 0 |
Slobodan klub: | Signal |
13. KOLO
Datum | Vrijeme | Domaćin | Gost | Rezultat |
---|---|---|---|---|
06.04. | 16:30 | Dapci | Bedenik | 5 : 2 |
07.04. | 11:00 | Korenovo | Moslavina V.T. | 1 : 7 |
07.04. | 16:30 | Šandrovac | Moslavina D.P. | 5 : 2 |
07.04. | 16:30 | Slavija | Hajduk | 15 : 1 |
07.04. | 16:30 | Signal | Croatia | 7 : 3 |
Slobodan klub: | Mladost N.P. |
12. KOLO
Datum | Vrijeme | Domaćin | Gost | Rezultat |
---|---|---|---|---|
30.03. | 15:30 | Bedenik | Signal | 2 : 3 |
30.03. | 15:30 | Moslavina D.P. | Slavija | 0 : 5 |
31.03. | 16:30 | Moslavina V.T. | Šandrovac | 1 : 0 |
31.03 | 16:30 | Mladost | Korenovo | 2 : 2 |
23.03. | 15:30 | Hajduk | Dapci | 1 : 27 |
Slobodan klub: | Croatia |
JESEN
11. KOLO
Datum | Vrijeme | Domaćin | Gost | Rezultat |
---|---|---|---|---|
05.11. | 11:00 | Moslavina D.P. | Dapci | 0 : 5 |
12.11. | 11:00 | Hajduk | Signal | 1:13 |
05.11. | 14:00 | Mladost N.P. | Šandrovac | 5 : 2 |
05.11. | 14:00 | Moslavina V.T. | Slavija | 2 : 2 |
05.11. | 14:00 | Bedenik | Croatia | 3 : 2 |
Slobodan klub: Korenovo |
10. KOLO
Datum | Vrijeme | Domaćin | Gost | Rezultat |
---|---|---|---|---|
28.10. | 15:00 | Dapci | Moslavina V.T. | 2 : 1 |
29.10. | 14:00 | Croatia | Hajduk | 7 : 1 |
29.10. | 14:00 | Signal | Moslavina D.P. | 4 : 2 |
29.10. | 14:00 | Slavija | Mladost N.P. | 3 : 0 |
29.10. | 14:00 | Šandrovac | Korenovo | 4 : 3 |
Slobodan klub: | Bedenik |
9. KOLO
Datum | Vrijeme | Domaćin | Gost | Rezultat |
---|---|---|---|---|
22.10. | 11:00 | Korenovo | Slavija | 0 : 4 |
22.10. | 11:00 | Moslavina D.P. | Croatia | 3 : 1 |
22.10. | 11:00 | Hajduk | Bedenik | 0 : 6 |
22.10. | 15:30 | Mladost N.P. | Dapci | 0 : 4 |
22.10. | 15:30 | Moslavina V.T. | Signal | 5 : 1 |
Slobodan klub: | Šandrovac |
8. KOLO
Datum | Vrijeme | Domaćin | Gost | Rezultat |
---|---|---|---|---|
15.10. | 15:30 | Dapci | Korenovo | 6 : 2 |
15.10. | 15:30 | Bedenik | Moslavina D.P. | 4 : 2 |
15.10. | 15:30 | Croatia | Moslavina V.T. | 0 : 1 |
15.10. | 15:30 | Signal | Mladost N.P. | 3 : 2 |
15.10. | 15:30 | Slavija | Šandrovac | 3 : 2 |
Slobodan klub: | Hajduk L.B. |
7. KOLO
Datum | Vrijeme | Domaćin | Gost | Rezultat |
---|---|---|---|---|
08.10. | 11:00 | Moslavina D.P. | Hajduk | 12 : 0 |
08.10. | 16:00 | Korenovo | Signal | 1 : 4 |
08.10. | 16:00 | Šandrovac | Dapci | 2 : 1 |
08.10. | 16:00 | Mladost | Croatia | 4 : 2 |
08.10. | 16:00 | Moslavina | Bedenik | 4 : 1 |
Slobodan klub: | Slavija |
6. KOLO
Datum | Vrijeme | Domaćin | Gost | Rezultat |
---|---|---|---|---|
30.09. | 16:00 | Dapci | Slavija | 5 : 2 |
01.10. | 11:00 | Hajduk | Moslavina V.T. | 0 : 16 |
01.10. | 16:00 | Bedenik | Mladost N.P. | 4 : 2 |
01.10. | 16:00 | Croatia | Korenovo | 1 : 3 |
01.10. | 16:00 | Signal | Šandrovac | 2 : 1 |
Slobodan klub: | Moslavina D.P. |
5. KOLO
Datum | Vrijeme | Domaćin | Gost | Rezultat |
---|---|---|---|---|
24.09. | 11:00 | Korenovo | Bedenik | 0 : 3 |
24.09. | 16:30 | Slavija | Signal | 5 : 1 |
24.09. | 16:30 | Šandrovac | Croatia | 4 : 0 |
24.09. | 16:30 | Mladost N.P. | Hajduk | 16 : 1 |
24.09. | 16:30 | Moslavina V.T. | Moslavina D.P. | 5 : 1 |
Slobodan klub: | Dapci |
4. KOLO
Datum | Vrijeme | Domaćin | Gost | Rezultat |
---|---|---|---|---|
17.09. | 11:00 | Moslavina D.P. | Mladost N.P. | 4 : 1 |
17.09. | 11:00 | Hajduk | Korenovo | 0 : 12 |
17.09. | 16:30 | Bedenik | Šandrovac | 2 : 5 |
17.09. | 16:30 | Croatia | Slavija | 3 : 4 |
17.09. | 16:30 | Signal | Dapci | 0 : 5 |
Slobodan klub: | Moslavina V.T. |
3. KOLO
Datum | Vrijeme | Domaćin | Gost | Rezultat |
---|---|---|---|---|
09.09. | 17:00 | Dapci | Croatia | 6 : 1 |
10.09. | 11:00 | Korenovo | Moslavina D.P. | 2 : 2 |
10.09. | 17:00 | Slavija | Bedenik | 6 : 0 |
10.09. | 17:00 | Šandrovac | Hajduk | 16 : 0 |
10.09. | 17:00 | Mladost N.P. | Moslavina V.T. | 0 : 4 |
Slobodan klub: | Signal |
2. KOLO
Datum | Vrijeme | Domaćin | Gost | Rezultat |
---|---|---|---|---|
03.09. | 11:00 | Moslavina D.P. | Šandrovac | 2 : 3 |
03.09. | 11:00 | Hajduk | Slavija | 0 : 19 |
03.09. | 17:00 | Moslavina V.T. | Korenovo | 10 : 0 |
03.09. | 17:00 | Bedenik | Dapci | 3 : 1 |
03.09. | 17:00 | Croatia | Signal | 2 : 2 |
Slobodan klub: | Mladost N.P. |
1. KOLO
Domaćin | Gost | Rezultat |
---|---|---|
Korenovo | Mladost N.P. | 1 : 0 |
Signal | Bedenik | 1 : 2 |
Dapci | Hajduk | 12 : 0 |
Slavija | Moslavina D.P. | 8 : 0 |
Šandrovac | Moslavina V.T. | 2 : 4 |
Slobodan klub: | Croatia |
I ŽNL NSBBŽ
Klub | Ut | Bod |
---|---|---|
NK Daruvar | 26 | 57 |
NK Bilogora (K) | 26 | 51 |
NK Hajduk | 26 | 49 |
NK Bilo | 26 | 47 |
NK Kamen (S) | 26 | 45 |
II ŽNL NSBBŽ
Klub | Ut | Bod |
---|---|---|
NK Lasta (G) | 26 | 63 |
NK Gordowa | 26 | 57 |
NK Sloga | 26 | 54 |
NK Skok | 26 | 53 |
NK Polet | 26 | 41 |
III ŽNL SJEVER NSBBŽ
Klub | Ut | Bod |
---|---|---|
NK Slavija | 19 | 52 |
NK Moslavina (VT) | 18 | 46 |
NK Dapci | 18 | 42 |
ONK Šandrovac | 19 | 34 |
NK Bedenik | 19 | 33 |
III ŽNL JUG NSBBŽ
Klub | Ut | Bod |
---|---|---|
NK Lasta (P) | 25 | 64 |
NK Bršljanica | 25 | 54 |
NK Junak (VP) | 25 | 49 |
NK Polet (U) | 25 | 49 |
NK Dinamo | 25 | 46 |