II ŽNL NSBBZ 2023-24
Klub | Ut | Pob | Ner | Por | G+ | G- | GR | Bod |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
NK Lasta (G) | 26 | 19 | 6 | 1 | 68 | 19 | +49 | 63 |
NK Gordowa | 26 | 18 | 3 | 5 | 87 | 31 | +56 | 57 |
NK Sloga | 26 | 16 | 6 | 4 | 71 | 35 | +36 | 54 |
NK Skok | 26 | 16 | 5 | 5 | 72 | 31 | +41 | 53 |
NK Polet | 26 | 12 | 5 | 9 | 66 | 49 | +17 | 41 |
NK Napredak | 26 | 11 | 8 | 7 | 40 | 40 | 0 | 41 |
NK Mlinar | 26 | 12 | 3 | 11 | 79 | 53 | +26 | 39 |
NK Zvijerci | 26 | 12 | 3 | 11 | 53 | 45 | +8 | 39 |
NK Omladinac | 26 | 9 | 4 | 13 | 63 | 57 | +6 | 31 |
NK Mladost D. B. | 26 | 8 | 4 | 14 | 30 | 58 | -28 | 28 |
NK Draganec | 26 | 8 | 2 | 16 | 55 | 75 | -20 | 26 |
NK TOSK | 26 | 5 | 5 | 16 | 34 | 78 | -44 | 20 |
NK Zrinski (ZT) | 26 | 4 | 3 | 19 | 41 | 111 | -70 | 15 |
NK Imsovac | 26 | 3 | 1 | 22 | 37 | 114 | -77 | 10 |
PROLJEĆE
26. KOLO
Datum | Vrijeme | Domaćin | Gost | Rezultat |
---|---|---|---|---|
09.06. | 17:30 | Draganec | Polet | 5 : 3 |
09.06. | 17:30 | TOSK | Imsovac | 4 : 0 |
09.06. | 17:30 | Zrinski | Mlinar | 4 : 15 |
09.06. | 17:30 | Sloga | Zvijerci | 2 : 2 |
09.06. | 17:30 | Omladinac | Mladost D.B. | 5 : 1 |
09.06. | 17:30 | Gordowa | Lasta | 1 : 1 |
09.06. | 17:30 | Skok | Napredak | 2 : 2 |
25. KOLO
Datum | Vrijeme | Domaćin | Gost | Rezultat |
---|---|---|---|---|
02.06. | 17:30 | Napredak | Draganec | 1 : 3 |
02.06. | 17:30 | Lasta | Skok | 4 : 0 |
02.06. | 17:30 | Mladost | Gordowa | 0 : 4 |
02.06. | 17:30 | Zvijerci | Omladinac | 1 : 5 |
02.06. | 17:30 | Mlinar | Sloga | 1 : 2 |
02.06. | 17:30 | Imsovac | Zrinski | gosti nisu došli |
02.06. | 17:30 | Polet | TOSK | 4 : 0 |
24. KOLO
Datum | Vrijeme | Domaćin | Gost | Rezultat |
---|---|---|---|---|
26.05. | 17:30 | Draganec | TOSK | 4 : 4 |
26.05. | 17:30 | Zrinski | Polet | 1 : 19 |
26.05. | 17:30 | Sloga | Imsovac | 5 : 1 |
26.05. | 17:30 | Omladinac | Mlinar | 5 : 0 |
26.05. | 17:30 | Gordowa | Zvijerci | 4 : 1 |
26.05. | 17:30 | Skok | Mladost | 3 : 0 |
26.05. | 17:30 | Napredak | Lasta | 0 : 1 |
23. KOLO
Datum | Vrijeme | Domaćin | Gost | Rezultat |
---|---|---|---|---|
19.05. | 17:30 | Lasta | Draganec | 4 : 2 |
19.05. | 17:30 | Mladost | Napredak | 2 : 0 |
19.05. | 17:30 | Zvijerci | Skok | 1 : 3 |
19.05. | 17:30 | Mlinar | Gordowa | 2 : 3 |
19.05. | 17:30 | Imsovac | Omladinac | 3 : 9 |
19.05. | 17:30 | Polet | Sloga | 1 : 6 |
19.05. | 17:30 | TOSK | Zrinski | 6 : 2 |
22. KOLO
Datum | Vrijeme | Domaćin | Gost | Rezultat |
---|---|---|---|---|
12.05. | 17:00 | Draganec | Zrinski | 4 : 1 |
12.05. | 17:00 | Sloga | TOSK | 11 : 0 |
12.05. | 17:00 | Omladinac | Polet | 0 : 1 |
12.05. | 17:00 | Gordowa | Imsovac | 8 : 0 |
12.05. | 17:00 | Skok | Mlinar | 1 : 3 |
12.05. | 17:00 | Napredak | Zvijerci | 2 : 1 |
12.05. | 17:00 | Lasta | Mladost D.B. | 1 : 0 |
21. KOLO
Datum | Vrijeme | Domaćin | Gost | Rezultat |
---|---|---|---|---|
05.05. | 17:00 | Mladost | Draganec | 1 : 1 |
05.05. | 17:00 | Zvijerci | Lasta | 0 : 2 |
05.05. | 17:00 | Mlinar | Napredak | 4 : 0 |
05.05. | 17:00 | Imsovac | Skok | 2 : 10 |
05.05. | 17:00 | Polet | Gordowa | 1 : 3 |
05.05. | 17:00 | Tosk | Omladinac | 2 : 2 |
05.05. | 17:00 | Zrinski | Sloga | 1 : 2 |
20. KOLO
Datum | Vrijeme | Domaćin | Gost | Rezultat |
---|---|---|---|---|
28.04 | 17:00 | Draganec | Sloga | 1 : 3 |
28.04 | 17:00 | Omladinac | Zrinski | 2 : 3 |
28.04 | 17:00 | Gordowa | TOSK | 7 : 1 |
28.04 | 17:00 | Skok | Polet | 4 : 2 |
28.04 | 17:00 | Napredak | Imsovac | 4 : 1 |
28.04 | 17:00 | Lasta | Mlinar | 3 : 0 |
28.04 | 17:00 | Mladost | Zvijerci | 1 : 0 |
19. KOLO
Datum | Vrijeme | Domaćin | Gost | Rezultat |
---|---|---|---|---|
21.04. | 16:30 | Zvijerci | Draganec | 5 : 1 |
21.04. | 16:30 | Mlinar | Mladost | 0 : 1 |
21.04. | 16:30 | Imsovac | Lasta | 2 : 3 |
21.04. | 16:30 | Polet | Napredak | 2 : 2 |
21.04. | 16:30 | TOSK | Skok | 1 : 1 |
21.04. | 16:30 | Zrinski | Gordowa | 1 : 5 |
21.04. | 16:30 | Sloga | Omladinac | 2 : 0 |
18. KOLO
Datum | Vrijeme | Domaćin | Gost | Rezultat |
---|---|---|---|---|
14.04. | 16:30 | Draganec | Omladinac | 1 : 2 |
14.04. | 16:30 | Gordowa | Sloga | 2 : 2 |
14.04. | 16:30 | Skok | Zrinski | 10 : 0 |
14.04. | 16:30 | Napredak | TOSK | 2 : 0 |
14.04. | 16:30 | Lasta | Polet | 2 : 1 |
14.04. | 16:30 | Mladost | Imsovac | 2 : 0 |
14.04. | 16:30 | Zvijerci | Mlinar | 3 : 4 |
17. KOLO
Datum | Vrijeme | Domaćin | Gost | Rezultat |
---|---|---|---|---|
07.04. | 16:30 | Mlinar | Draganec | 11 : 0 |
07.04. | 16:30 | Imsovac | Zvijerci | 1 : 4 |
07.04. | 16:30 | Polet | Mladost | 1 : 0 |
07.04. | 16:30 | TOSK | Lasta | 0 : 1 |
07.04. | 16:30 | Zrinski | Napredak | odgođeno |
07.04. | 16:30 | Sloga | Skok | 0 : 2 |
07.04. | 16:30 | Omladinac | Gordowa | 0 : 2 |
16. KOLO
Datum | Vrijeme | Domaćin | Gost | Rezultat |
---|---|---|---|---|
30.03. | 15:30 | Zvijerci | Polet | 3 : 1 |
30.03. | 15:30 | Draganec | Gordowa | 2 : 4 |
01.04. | 16:30 | Skok | Omladinac | 7 : 3 |
31.03. | 16:30 | Napredak | Sloga | 1 : 1 |
31.03. | 16:30 | Lasta | Zrinski | 8 : 0 |
31.03. | 16:30 | Mladost | TOSK | 3 : 0 |
31.03. | 16:30 | Mlinar | Imsovac | 5 : 1 |
15. KOLO
Datum | Vrijeme | Domaćin | Gost | Rezultat |
---|---|---|---|---|
24.03. | 15:30 | Imsovac | Draganec | 3 : 2 |
24.03. | 15:30 | Polet | Mlinar | 1 : 1 |
24.03. | 15:30 | TOSK | Zvijerci | 0 : 3 |
24.03. | 15:30 | Zrinski | Mladost D.B. | 2 : 3 |
24.03. | 15:30 | Sloga | Lasta | 2 : 0 |
24.03. | 15:30 | Omladinac | Napredak | 1 : 3 |
24.03. | 15:30 | Gordowa | Skok | 4:1žalba NK Skok |
14. KOLO
Datum | Vrijeme | Domaćin | Gost | Rezultat |
---|---|---|---|---|
17.03. | 15:30 | Draganec | Skok | 0 : 5 |
17.03. | 15:30 | Napredak | Gordowa | 2 : 2 |
17.03. | 15:30 | Lasta | Omladinac | 6 : 2 |
17.03. | 15:30 | Mladost | Sloga | 0 : 0 |
17.03. | 15:30 | Zvijerci | Zrinski | 4 : 2 |
17.03. | 15:30 | Mlinar | TOSK | 3 : 1 |
17.03. | 15:30 | Imsovac | Polet | 1 : 5 |
JESEN
13. KOLO
Datum | Vrijeme | Domaćin | Gost | Rezultat |
---|---|---|---|---|
19.11. | 13:30 | Polet | Draganec | 2 : 1 |
19.11. | 13:30 | Imsovac | TOSK | 3 : 4 |
19.11. | 13:30 | Mlinar | Zrinski | 4 : 1 |
19.11. | 13:30 | Zvijerci | Sloga | 2 : 4 |
19.11. | 13:30 | Mladost D.B. | Omladinac | 1 : 0 |
19.11. | 13:30 | Lasta | Gordowa | 3 : 0 |
19.11. | 13:30 | Napredak | Skok | 0 : 2 |
12. KOLO
Datum | Vrijeme | Domaćin | Gost | Rezultat |
---|---|---|---|---|
12.11. | 14:00 | Draganec | Napredak | 4 : 0 |
12.11. | 14:00 | Skok | Lasta | 0 : 0 |
12.11. | 14:00 | Gordowa | Mladost D.B. | 4 : 0 |
12.11. | 14:00 | Omladinac | Zvijerci | 0 : 1 |
12.11. | 14:00 | Sloga | Mlinar | 4 : 0 |
12.11. | 14:00 | Zrinski | Imsovac | 3 : 0 |
12.11. | 14:00 | TOSK | Polet | 1 : 2 |
11. KOLO
Datum | Vrijeme | Domaćin | Gost | Rezultat |
---|---|---|---|---|
05.11. | 14:00 | TOSK | Draganec | 3 : 0 |
05.11. | 14:00 | Polet | Zrinski | 2 : 2 |
05.11. | 14:00 | Imsovac | Sloga | 2 : 5 |
05.11. | 14:00 | Mlinar | Omladinac | 3 : 3 |
05.11. | 14:00 | Zvijerci | Gordowa | 3 : 2 |
05.11. | 14:00 | Mladost D.B. | Skok | 1 : 3 |
05.11. | 14:00 | Lasta | Napredak | Nije igrano |
10. KOLO
Datum | Vrijeme | Domaćin | Gost | Rezultat |
---|---|---|---|---|
29.10. | 14:00 | Draganec | Lasta | 1 : 2 |
29.10. | 14:00 | Napredak | Mladost D.B. | 1 : 1 |
29.10. | 14:00 | Skok | Zvijerci | 1 : 0 |
29.10. | 14:00 | Gordowa | Mlinar | 1 : 2 |
29.10. | 14:00 | Omladinac | Imsovac | 4 : 0 |
29.10. | 14:00 | Sloga | Polet | 1 : 0 |
29.10. | 14:00 | Zrinski | TOSK | 0 : 0 |
9. KOLO
Datum | Vrijeme | Domaćin | Gost | Rezultat |
---|---|---|---|---|
22.10. | 15:30 | Zrinski | Draganec | 2 : 3 |
22.10. | 15:30 | TOSK | Sloga | 0 : 2 |
22.10. | 15:30 | Polet | Omladinac | 3 : 2 |
22.10. | 15:30 | Imsovac | Gordowa | 1 : 5 |
22.10. | 15:30 | Mlinar | Skok | 1 : 2 |
22.10. | 15:30 | Zvijerci | Napredak | 0 : 1 |
22.10. | 15:30 | Mladost D.B. | Lasta | 0 : 5 |
8. KOLO
Datum | Vrijeme | Domaćin | Gost | Rezultat |
---|---|---|---|---|
15.10. | 15:30 | Draganec | Mladost D.B. | 1 : 2 |
15.10. | 15:30 | Lasta | Zvijerci | 1 : 1 |
15.10. | 15:30 | Napredak | Mlinar | 2 : 2 |
15.10. | 15:30 | Skok | Imsovac | 1 : 2 |
15.10. | 15:30 | Gordowa | Polet | 2 : 1 |
15.10. | 15:30 | Omladinac | TOSK | 5 : 0 |
15.10. | 15:30 | Sloga | Zrinski | 3 : 1 |
7. KOLO
Datum | Vrijeme | Domaćin | Gost | Rezultat |
---|---|---|---|---|
08.10. | 16:00 | Sloga | Draganec | 3 : 1 |
08.10. | 16:00 | Zrinski | Omladinac | 3 : 1 |
08.10. | 16:00 | TOSK | Gordowa | 0 : 4 |
08.10. | 16:00 | Polet | Skok | 1 : 0 |
08.10. | 16:00 | lmsovac | Napredak | 1 : 3 |
08.10. | 16:00 | Mlinar | Lasta | 2 : 3 |
08.10. | 16:00 | Zvijerci | Mladost D.B. | 5 : 2 |
6. KOLO
Datum | Vrijeme | Domaćin | Gost | Rezultat |
---|---|---|---|---|
01.10. | 16:00 | Draganec | Zvijerci | 3 : 1 |
01.10. | 16:00 | Mladost | Mlinar | 0 : 1 |
01.10. | 16:00 | Lasta | Imsovac | 5 : 1 |
01.10. | 16:00 | Napredak | Polet | 3 : 1 |
01.10. | 16:00 | Skok | TOSK | 2 : 2 |
01.10. | 16:00 | Gordowa | Zrinski | 5 : 0 |
01.10. | 16:00 | Omladinac | Sloga | 3 : 3 |
5. KOLO
Datum | Vrijeme | Domaćin | Gost | Rezultat |
---|---|---|---|---|
24.09. | 16:30 | Omladinac | Draganec | 4 : 3 |
24.09. | 16:30 | Sloga | Gordowa | 0 : 5 |
24.09. | 16:30 | Zrinski | Skok | 1 : 1 |
24.09. | 16:30 | TOSK | Napredak | 0 : 3 |
24.09. | 16:30 | Polet | Lasta | 1 : 1 |
24.09. | 16:30 | Imsovac | Mladost D.B. | 2 : 2 |
24.09. | 16:30 | Mlinar | Zvijerci | 1 : 3 |
4. KOLO
Datum | Vrijeme | Domaćin | Gost | Rezultat |
---|---|---|---|---|
17.09. | 16:30 | Draganec | Mlinar | 3 : 1 |
17.09. | 16:30 | Zvijerci | Imsovac | 3 : 0 |
17.09. | 16:30 | Mladost D.B. | Polet | 2 : 3 |
17.09. | 16:30 | Lasta | Tosk | 3 : 0 |
17.09. | 16:30 | Napredak | Zrinski | 2 : 1 |
17.09. | 16:30 | Skok | Sloga | 3 : 1 |
17.09. | 16:30 | Gordowa | Omladinac | 5 : 2 |
3. KOLO
Datum | Vrijeme | Domaćin | Gost | Rezultat |
---|---|---|---|---|
10.09. | 17:00 | Gordowa | Draganec | 4 : 0 |
10.09. | 17:00 | Omladinac | Skok | 2 : 1 |
10.09. | 17:00 | Sloga | Napredak | 2 : 2 |
10.09. | 17:00 | Zrinski | Lasta | 1 : 4 |
10.09. | 17:00 | TOSK | Mladost D.B. | 4 : 3 |
10.09. | 17:00 | Polet | Zvijerci | 4 : 1 |
10.09. | 17:00 | Imsovac | Mlinar | 2 : 6 |
2. KOLO
Datum | Vrijeme | Domaćin | Gost | Rezultat |
---|---|---|---|---|
03.09. | 17:00 | Draganec | Imsovac | 8 : 2 |
03.09. | 17:00 | Mlinar | Polet | 2 : 3 |
03.09. | 17:00 | Zvijerci | TOSK | 3 : 0 |
03.09. | 17:00 | Mladost | Zrinski | 1 : 7 |
03.09. | 17:00 | Lasta | Sloga | 3 : 0 |
03.09. | 17:00 | Napredak | Omladinac | 1 : 0 |
03.09. | 17:00 | Skok | Gordowa | 3 : 1 |
1. KOLO
Domaćin | Gost | Rezultat |
---|---|---|
Skok | Draganec | 2 : 1 |
Gordowa | Napredak | 4 : 0 |
Omladinac | Lasta | 1 : 1 |
Sloga | Mladost D.B. | 5 : 1 |
Zrinski | Zvijerci | 1 : 2 |
TOSK | Mlinar | 1 : 5 |
Polet | Imsovac | 4 : 3 |
I ŽNL NSBBŽ
Klub | Ut | Bod |
---|---|---|
NK Daruvar | 26 | 57 |
NK Bilogora (K) | 26 | 51 |
NK Hajduk | 26 | 49 |
NK Bilo | 26 | 47 |
NK Kamen (S) | 26 | 45 |
II ŽNL NSBBŽ
Klub | Ut | Bod |
---|---|---|
NK Lasta (G) | 26 | 63 |
NK Gordowa | 26 | 57 |
NK Sloga | 26 | 54 |
NK Skok | 26 | 53 |
NK Polet | 26 | 41 |
III ŽNL SJEVER NSBBŽ
Klub | Ut | Bod |
---|---|---|
NK Slavija | 19 | 52 |
NK Moslavina (VT) | 18 | 46 |
NK Dapci | 18 | 42 |
ONK Šandrovac | 19 | 34 |
NK Bedenik | 19 | 33 |
III ŽNL JUG NSBBŽ
Klub | Ut | Bod |
---|---|---|
NK Lasta (P) | 25 | 64 |
NK Bršljanica | 25 | 54 |
NK Junak (VP) | 25 | 49 |
NK Polet (U) | 25 | 49 |
NK Dinamo | 25 | 46 |