4. NL BJ-KC-VT – TABLICA I RASPORED 2020-21

PozEkipaUTPNIG+G-GRBod
1Bilogora 9128222476225468
2NK Ferdinandovac28214367224567
3NK Mladost (KP)28166675433254
4NK Tehnika Koprivnica28166655302551
5Pitomača281441063392446
6Dinamo P.28143115556-145
7Slatina28116114253-1139
8Čazma28108104641538
9Garić28122144950-138
10Suhopolje2887135367-1431
11NK Graničar (L)2893163544-930
12Zdenka 912885154873-2529
13NK Tomislav (D)2869133943-427
14Daruvar2865173067-3723
15Bilogorac V.T.28122519102-835

30. kolo      
Daruvar(14)12(4)NK Tehnika Koprivnica
NK Mladost (KP)(3)101(6)Dinamo P.
Čazma(7)05(1)Bilogora 91
Slatina(9)53(5)Pitomača
Zdenka 91(13)31(10)Suhopolje
NK Graničar (L)(11)01(2)NK Ferdinandovac
Garić(8)22(12)NK Tomislav (D)

29. kolo      
Daruvar(14)13(2)NK Ferdinandovac
Suhopolje(10)02(11)NK Graničar (L)
Pitomača(6)61(13)Zdenka 91
Bilogora 91(1)20(7)Slatina
Dinamo P.(5)13(8)Čazma
NK Tomislav (D)(12)14(4)NK Mladost (KP)
Bilogorac V.T.(15)03(9)Garić

28. kolo      
NK Mladost (KP)(4)50(15)Bilogorac V.T.
Čazma(7)01(13)NK Tomislav (D)
Slatina(9)20(5)Dinamo P.
Zdenka 91(12)06(2)Bilogora 91
NK Graničar (L)(11)01(6)Pitomača
Daruvar(14)11(10)Suhopolje
NK Tehnika Koprivnica(3)32(1)NK Ferdinandovac

27. kolo      
Suhopolje(10)02(3)NK Tehnika Koprivnica
Pitomača(6)60(14)Daruvar
Bilogora 91(2)21(11)NK Graničar (L)
Dinamo P.(5)43(12)Zdenka 91
NK Tomislav (D)(13)11(9)Slatina
Bilogorac V.T.(15)01(8)Čazma
Garić(7)15(4)NK Mladost (KP)

26. kolo      
Čazma(9)20(7)Garić
Slatina(10)41(15)Bilogorac V.T.
Zdenka 91(12)10(13)NK Tomislav (D)
NK Graničar (L)(11)01(5)Dinamo P.
Daruvar(14)04(2)Bilogora 91
NK Tehnika Koprivnica(4)20(6)Pitomača
NK Ferdinandovac(1)52(8)Suhopolje

25. kolo      
Pitomača(5)00(1)NK Ferdinandovac
Bilogora 91(2)20(3)NK Tehnika Koprivnica
Dinamo P.(6)21(12)Daruvar
NK Tomislav (D)(14)10(10)NK Graničar (L)
Bilogorac V.T.(15)27(13)Zdenka 91
Garić(7)12(11)Slatina
NK Mladost (KP)(4)41(9)Čazma

24. kolo      
Slatina(10)22(3)NK Mladost (KP)
Zdenka 91(13)20(6)Garić
NK Graničar (L)(11)53(15)Bilogorac V.T.
Daruvar(12)14(14)NK Tomislav (D)
NK Tehnika Koprivnica(4)61(5)Dinamo P.
Suhopolje(8)24(7)Pitomača
NK Ferdinandovac(1)20(2)Bilogora 91

23. kolo      
Bilogora 91(2)62(8)Suhopolje
Garić(7)21(10)NK Graničar (L)
Čazma(9)11(11)Slatina
Dinamo P.(4)12(1)NK Ferdinandovac
NK Tomislav (D)(14)22(5)NK Tehnika Koprivnica
Bilogorac V.T.(15)11(12)Daruvar
NK Mladost (KP)(3)33(13)Zdenka 91

18. kolo      
Daruvar(10)04(14)Zdenka 91
NK Tehnika Koprivnica(5)30(11)Slatina
NK Ferdinandovac(1)40(7)Čazma
Suhopolje(9)22(4)NK Mladost (KP)
Pitomača(8)40(6)Garić
Bilogora 91(2)50(15)Bilogorac V.T.
Dinamo P.(3)11(13)NK Tomislav (D)

22. kolo      
Zdenka 91(14)20(7)Čazma
NK Graničar (L)(11)21(3)NK Mladost (KP)
Daruvar(12)01(8)Garić
NK Tehnika Koprivnica(5)10(15)Bilogorac V.T.
NK Ferdinandovac(1)21(13)NK Tomislav (D)
Suhopolje(9)62(4)Dinamo P.
Pitomača(6)11(2)Bilogora 91

21. kolo      
Dinamo P.(4)22(5)Pitomača
NK Tomislav (D)(13)11(8)Suhopolje
Bilogorac V.T.(15)04(2)NK Ferdinandovac
Garić(7)13(6)NK Tehnika Koprivnica
NK Mladost (KP)(3)11(12)Daruvar
Čazma(9)42(10)NK Graničar (L)
Slatina(11)21(14)Zdenka 91

20. kolo      
NK Graničar (L)(12)50(10)Slatina
Daruvar(11)00(8)Čazma
NK Tehnika Koprivnica(5)12(4)NK Mladost (KP)
NK Ferdinandovac(2)21(7)Garić
Suhopolje(9)62(15)Bilogorac V.T.
Pitomača(6)20(13)NK Tomislav (D)
Bilogora 91(1)10(3)Dinamo P.

19. kolo      
NK Tomislav (D)(13)12(2)Bilogora 91
Bilogorac V.T.(15)04(6)Pitomača
Garić(7)61(9)Suhopolje
NK Mladost (KP)(4)32(1)NK Ferdinandovac
Čazma(8)22(5)NK Tehnika Koprivnica
Slatina(11)10(10)Daruvar
Zdenka 91(14)02(12)NK Graničar (L)

18. kolo      
Daruvar(10)04(14)Zdenka 91
NK Tehnika Koprivnica(5)30(11)Slatina
NK Ferdinandovac(1)40(7)Čazma
Suhopolje(9)22(4)NK Mladost (KP)
Pitomača(8)40(6)Garić
Bilogora 91(2)50(15)Bilogorac V.T.
Dinamo P.(3)11(13)NK Tomislav (D)

17. kolo      
Bilogorac V.T.(15)04(3)Dinamo P.
Gari?(8)31(1)Bilogora 91
NK Mladost (KP)(4)42(6)Pitoma?a
?azma(9)50(7)Suhopolje
Slatina(11)04(2)NK Ferdinandovac
Zdenka 91(14)02(5)NK Tehnika Koprivnica
NK Grani?ar (L)(13)10(10)Daruvar

16. kolo      
NK Tehnika Koprivnica(8)31(12)NK Graničar (L)
NK Ferdinandovac(2)10(14)Zdenka 91
Suhopolje(7)22(11)Slatina
Pitomača(5)12(10)Čazma
Bilogora 91(1)41(4)NK Mladost (KP)
Dinamo P.(3)32(6)Garić
NK Tomislav (D)(13)30(15)Bilogorac V.T.

15. kolo      
Bilogora 91(1)10(9)Čazma
Pitomača(5)30(10)Slatina
Suhopolje(8)41(14)Zdenka 91
NK Tomislav (D)(13)13(6)Garić
Dinamo P.(3)24(4)NK Mladost (KP)
NK Ferdinandovac(2)20(12)NK Graničar (L)
NK Tehnika Koprivnica(11)40(7)Daruvar

14. kolo      
NK Graničar (L)(13)31(7)Suhopolje
Zdenka 91(14)22(6)Pitomača
Slatina(9)05(1)Bilogora 91
Čazma(8)01(3)Dinamo P.
Garić(10)40(15)Bilogorac V.T.
NK Ferdinandovac(2)01(11)Daruvar
NK Mladost (KP)(4)11(12)NK Tomislav (D)

14. kolo      
NK Graničar (L)(13)31(7)Suhopolje
Zdenka 91(14)22(6)Pitomača
Slatina(9)05(1)Bilogora 91
Čazma(8)01(3)Dinamo P.
Garić(10)40(15)Bilogorac V.T.
NK Ferdinandovac(2)01(11)Daruvar
NK Mladost (KP)(4)11(12)NK Tomislav (D)

12. kolo      
NK Tehnika Koprivnica(4)02(8)Suhopolje
Daruvar(6)03(11)Pitomača
NK Graničar (L)(12)03(3)Bilogora 91
Zdenka 91(14)30(2)Dinamo P.
Slatina(7)41(13)NK Tomislav (D)
Čazma(9)40(15)Bilogorac V.T.
NK Mladost (KP)(10)20(5)Garić

11. kolo      
Garić(8)10(7)Čazma
Bilogora 91(3)51(5)Daruvar
Pitomača(10)01(4)NK Tehnika Koprivnica
Suhopolje(6)13(1)NK Ferdinandovac
Bilogorac V.T.(15)14(11)Slatina
NK Tomislav (D)(14)80(13)Zdenka 91
Dinamo P.(2)22(12)NK Graničar (L)

10. kolo      
NK Tehnika Koprivnica(4)01(3)Bilogora 91
Daruvar(5)02(2)Dinamo P.
NK Graničar (L)(12)00(13)NK Tomislav (D)
Zdenka 91(15)30(14)Bilogorac V.T.
Slatina(11)10(8)Garić
Čazma(7)24(10)NK Mladost (KP)
NK Ferdinandovac(1)31(9)Pitomača

9. kolo      
Garić(8)31(14)Zdenka 91
Bilogora 91(4)22(1)NK Ferdinandovac
Pitomača(11)30(6)Suhopolje
NK Mladost (KP)(10)30(9)Slatina
Bilogorac V.T.(13)01(12)NK Graničar (L)
NK Tomislav (D)(15)20(5)Daruvar
Dinamo P.(3)00(2)NK Tehnika Koprivnica

8. kolo      
Suhopolje(7)21(2)Bilogora 91
NK Tehnika Koprivnica(5)21(15)NK Tomislav (D)
Daruvar(6)53(13)Bilogorac V.T.
NK Graničar (L)(11)12(8)Garić
Zdenka 91(14)35(12)NK Mladost (KP)
Slatina(10)41(4)Čazma
NK Ferdinandovac(3)30(1)Dinamo P.

7. kolo      
Čazma(3)22(14)Zdenka 91
NK Mladost (KP)(12)20(10)NK Graničar (L)
Garić(11)41(6)Daruvar
Bilogorac V.T.(13)11(4)NK Tehnika Koprivnica
NK Tomislav (D)(15)13(1)NK Ferdinandovac
Dinamo P.(2)31(7)Suhopolje
Bilogora 91(5)30(8)Pitomača

6. kolo      
Pitomača(15)13(4)Dinamo P.
Suhopolje(7)00(14)NK Tomislav (D)
NK Ferdinandovac(3)50(12)Bilogorac V.T.
NK Tehnika Koprivnica(5)21(10)Garić
Daruvar(6)31(8)NK Mladost (KP)
NK Graničar (L)(11)00(2)Čazma
Zdenka 91(13)11(9)Slatina

5. kolo      
Slatina(12)10(8)NK Graničar (L)
Čazma(6)60(3)Daruvar
Garić(10)00(1)NK Ferdinandovac
NK Mladost (KP)(9)11(5)NK Tehnika Koprivnica
Bilogorac V.T.(11)14(7)Suhopolje
NK Tomislav (D)(14)(15)Pitomača
Dinamo P.(2)12(4)Bilogora 91

4. kolo      
Bilogora 91(6)42(13)NK Tomislav (D)
Pitomača(14)(8)Bilogorac V.T.
Suhopolje(9)53(7)Garić
NK Tehnika Koprivnica(2)11(3)Čazma
Daruvar(5)21(10)Slatina
NK Graničar (L)(15)40(11)Zdenka 91
NK Ferdinandovac(4)30(12)NK Mladost (KP)

3. kolo      
Zdenka 91(10)15(6)Daruvar
Slatina(8)24(4)NK Tehnika Koprivnica
Čazma(2)11(3)NK Ferdinandovac
Garić(14)31(13)Pitomača
Bilogorac V.T.(7)02(5)Bilogora 91
NK Tomislav (D)(12)13(1)Dinamo P.
NK Mladost (KP)(11)(9)Suhopolje

2. kolo      
Dinamo P.(2)50(5)Bilogorac V.T.
Bilogora 91(11)32(14)Garić
Pitomača(13)10(6)NK Mladost (KP)
Suhopolje(8)13(4)Čazma
NK Ferdinandovac(3)21(7)Slatina
NK Tehnika Koprivnica(1)22(12)Zdenka 91
Daruvar(9)32(15)NK Graničar (L)

1. kolo    
NK Graničar (L)05NK Tehnika Koprivnica
Zdenka 9125NK Ferdinandovac
Slatina11Suhopolje
Čazma41Pitomača
NK Mladost (KP)10Bilogora 91
Garić04Dinamo P.
Bilogorac V.T.21NK Tomislav (D)

POVJERENIK ZA NATJECANJA

Žarko Čanađija
099/ 222-96-90

POVJERENIK ZA SUĐENJE

Išam Gadžo

POVJERENIK ZA NAT. MLAĐIH UZRASTA

Igor Blagojević
099 / 476-45-95

V.D. INSTRUKTOR NSBBŽ

Igor Blagojević
099 / 476-45-95

© Copyright 2020 – 2021 | NSBBŽ Nogometni savez | Sva prava zadržana