4. NL BJ-KC-VT – TABLICA I RASPORED 2021-22

PozEkipaUTPNIG+G-GRBod
1NK TEHNIČAR87101731422
2NK PITOMAČA86022972218
3NK GARIĆ86021612418
4NK SLATINA8512168816
5NK MLADOST K.P.85121511416
6NK BILOGORA918422128414
7NK DINAMO83231313011
8NK FERDINANDOVAC83141412210
9NK GRANIČAR L.82241013-38
10NK GRANIČAR B.82151226-147
11NK BORAC813469-36
12NK ČAZMA8206714-76
13NK GRANIČAR Đ.81251025-155
14NK SUHOPOLJE8026723-162

8. KOLO      
NK GRANIČAR B.(12)20(10)NK ČAZMA
NK DINAMO(8)11(5)NK BILOGORA91
NK SUHOPOLJE(14)12(1)NK TEHNIČAR
NK FERDINANDOVAC(7)01(6)NK MLADOST K.P.
NK GRANIČAR L.(9)02(13)NK BORAC
NK GARIĆ(3)40(11)NK GRANIČAR Đ.
NK PITOMAČA(2)13(4)NK SLATINA

7. KOLO      
NK PITOMAČA(2)91(11)NK GRANIČAR B.
NK SLATINA(3)23(4)NK GARIĆ
NK GRANIČAR Đ.(12)22(9)NK GRANIČAR L.
NK BORAC(13)11(8)NK FERDINANDOVAC
NK MLADOST K.P.(7)40(14)NK SUHOPOLJE
NK TEHNIČAR(1)30(5)NK DINAMO
NK BILOGORA91(6)10(10)NK ČAZMA

6. KOLO      
NK GRANIČAR B.(11)14(7)NK BILOGORA91
NK ČAZMA(10)02(1)NK TEHNIČAR
NK DINAMO(5)11(6)NK MLADOST K.P.
NK SUHOPOLJE(14)11(13)NK BORAC
NK FERDINANDOVAC(9)62(12)NK GRANIČAR Đ.
NK GRANIČAR L.(8)00(3)NK SLATINA
NK GARIĆ(4)01(2)NK PITOMAČA

5. KOLO      
NK GARIĆ(4)54(11)NK GRANIČAR B.
NK PITOMAČA(2)30(6)NK GRANIČAR L.
NK SLATINA(3)20(8)NK FERDINANDOVAC
NK GRANIČAR Đ.(12)22(14)NK SUHOPOLJE
NK BORAC(13)02(7)NK DINAMO
NK MLADOST K.P.(10)42(9)NK ČAZMA
NK TEHNIČAR(1)10(5)NK BILOGORA91

4. KOLO      
NK BILOGORA91(7)32(6)NK MLADOST K.P.
NK GRANIČAR L.(10)50(2)NK GARIĆ
NK FERDINANDOVAC(4)15(3)NK PITOMAČA
NK ČAZMA(8)21(13)NK BORAC
NK SUHOPOLJE(14)23(5)NK SLATINA
NK GRANIČAR B.(11)22(1)NK TEHNIČAR
NK DINAMO(12)71(9)NK GRANIČAR Đ.

3. KOLO      
NK GRANIČAR L.(10)12(14)NK GRANIČAR B.
NK SLATINA(8)40(9)NK DINAMO
NK GARIĆ(2)10(1)NK FERDINANDOVAC
NK GRANIČAR Đ.(11)21(6)NK ČAZMA
NK PITOMAČA(7)80(12)NK SUHOPOLJE
NK MLADOST K.P.(3)05(4)NK TEHNIČAR
NK BORAC(13)11(5)NK BILOGORA91

2. KOLO      
NK BILOGORA91(9)21(12)NK GRANIČAR Đ.
NK ČAZMA(11)21(6)NK SLATINA
NK TEHNIČAR(7)10(10)NK BORAC
NK SUHOPOLJE(8)01(2)NK GARIĆ
NK FERDINANDOVAC(1)30(3)NK GRANIČAR L.
NK GRANIČAR B.(14)02(4)NK MLADOST K.P.
NK DINAMO(13)21(5)NK PITOMAČA

1. kolo    
NK Graničar (L)05NK Tehnika Koprivnica
Zdenka 9125NK Ferdinandovac
Slatina11Suhopolje
Čazma41Pitomača
NK Mladost (KP)10Bilogora 91
Garić04Dinamo P.
Bilogorac V.T.21NK Tomislav (D)

POVJERENIK ZA NATJECANJA

Žarko Čanađija
099/ 222-96-90

POVJERENIK ZA SUĐENJE

Išam Gadžo

POVJERENIK ZA NAT. MLAĐIH UZRASTA

Igor Blagojević
099 / 476-45-95

V.D. INSTRUKTOR NSBBŽ

Igor Blagojević
099 / 476-45-95

© Copyright 2020 – 2021 | NSBBŽ Nogometni savez | Sva prava zadržana