II ŽNL NSBBŽ

TABLICA I RASPORED JESEN 2021

PozEkipaUTPNIG+G-GRBod
1.NK TOSK971137132422
2.NK MLADOST D.B.971122101222
3.NK MLINAR963027101721
4.NK DRAGANEC96212552020
5.NK NAPREDAK96031811718
6.NK SLOGA95132619716
7.NK POLET N.95041918115
8.NK LASTA P.93242219311
9.NK DINAMO D.93152119210
10.NK ZVIJERCI9234131309
11.NK DAPCI93151429-156
12.NK OMLADINAC91081236-243
13.NK KORENOVO9108839-313
14.NK MLADOST N.P.90181134-231

9. KOLO      
NK DINAMO D.(9)54(6)NK SLOGA
NK LASTA P.(8)114(12)NK OMLADINAC
NK TOSK(2)43(7)NK POLET N.
NK DRAGANEC(3)11(1)NK MLADOST D.B.
NK ZVIJERCI(10)71(13)NK KORENOVO
NK MLINAR(4)32(5)NK NAPREDAK
NK MLADOST N.P.(14)23(11)NK DAPCI

8. KOLO      
NK KORENOVO(13)13(10)NK LASTA P.
NK SLOGA(6)41(14)NK MLADOST N.P.
NK DAPCI(11)06(4)NK MLINAR
NK NAPREDAK(5)10(9)NK ZVIJERCI
NK OMLADINAC(12)03(3)NK DRAGANEC
NK MLADOST D.B.(2)10(1)NK TOSK
NK POLET N.(7)21(8)NK DINAMO D.

7.kol      
NK DINAMO D.(8)12(2)NK MLADOST D.B.
NK LASTA P.(9)13(6)NK NAPREDAK
NK POLET N.(7)21(4)NK SLOGA
NK TOSK(1)71(11)NK OMLADINAC
NK DRAGANEC(3)40(12)NK KORENOVO
NK ZVIJERCI(10)11(13)NK DAPCI
NK MLINAR(5)61(14)NK MLADOST N.P.

6. KOLO      
NK KORENOVO(10)17(1)NK TOSK
NK SLOGA(4)33(5)NK MLINAR
NK MLADOST N.P.(12)13(11)NK ZVIJERCI
NK DAPCI(14)21(9)NK LASTA P.
NK NAPREDAK(3)02(6)NK DRAGANEC
NK OMLADINAC(13)43(8)NK DINAMO D.
NK MLADOST D.B.(2)21(7)NK POLET N.

5. kolo      
NK DINAMO D.(8)51(9)NK KORENOVO
NK LASTA P.(10)10(12)NK MLADOST N.P.
NK MLADOST D.B.(4)41(1)NK SLOGA
NK POLET N.(7)10(13)NK OMLADINAC
NK TOSK(3)42(2)NK NAPREDAK
NK DRAGANEC(6)41(14)NK DAPCI
NK MLINAR(5)10(11)NK ZVIJERCI

4. KOLO      
NK KORENOVO(10)13(8)NK POLET N.
NK NAPREDAK(1)10(7)NK DINAMO D.
NK MLADOST N.P.(13)06(6)NK DRAGANEC
NK OMLADINAC(14)13(5)NK MLADOST D.B.
NK SLOGA(2)20(11)NK ZVIJERCI
NK DAPCI(9)14(3)NK TOSK
NK MLINAR(4)11(12)NK LASTA P.

3. KOLO      
NK DINAMO D.(11)40(8)NK DAPCI
NK LASTA P.(13)22(12)NK ZVIJERCI
NK MLADOST D.B.(7)40(9)NK KORENOVO
NK DRAGANEC(5)12(4)NK MLINAR
NK POLET N.(6)03(2)NK NAPREDAK
NK OMLADINAC(14)23(1)NK SLOGA
NK TOSK(3)52(10)NK MLADOST N.P.

2. KOLO      
NK KORENOVO(14)20(12)NK OMLADINAC
NK NAPREDAK(5)31(6)NK MLADOST D.B.
NK SLOGA(1)21(10)NK LASTA P.
NK MLADOST N.P.(9)22(11)NK DINAMO D.
NK ZVIJERCI(13)00(3)NK DRAGANEC
NK DAPCI(8)43(7)NK POLET N.
NK MLINAR(4)22(2)NK TOSK

1. KOLO    
NK DINAMO D.03NK MLINAR
NK KORENOVO16NK SLOGA
NK OMLADINAC03NK NAPREDAK
NK MLADOST D.B.42NK DAPCI
NK POLET N.42NK MLADOST N.P.
NK TOSK40NK ZVIJERCI
NK DRAGANEC41NK LASTA P.

POVJERENIK ZA NATJECANJA

Žarko Čanađija
099/ 222-96-90

POVJERENIK ZA SUĐENJE

Išam Gadžo

POVJERENIK ZA NAT. MLAĐIH UZRASTA

Igor Blagojević
099 / 476-45-95

V.D. INSTRUKTOR NSBBŽ

Igor Blagojević
099 / 476-45-95

© Copyright 2020 – 2021 | NSBBŽ Nogometni savez | Sva prava zadržana