I ŽNL NSBBŽ 2020

PozEkipaUTPNIG+G-GRBod
1Rovišće107212762123
2Ribar K.1071234151922
3Kamen961222101219
4Trnski106132317619
5Tomislav B.1050529171215
6Skok104331814415
7B Š K105051714315
8Lasta G.105051318-515
9Hajduk H.105051928-915
10Bilo94231419-514
11Gordova102441114-310
12Brestovac10217921-127
13Dapci101271730-135
14Sloga101181040-304
10. kolo      
B Š K(9)2-1(11)Gordova
Tomislav B.(7)11-1(14)Sloga
Kamen(3)-(6)Bilo
Hajduk H.(10)4-1(13)Dapci
Lasta G.(5)0-2(1)Rovišće
Skok(8)2-0(12)Brestovac
Ribar K.(2)4-0(4)Trnski
9. kolo      
Brestovac(12)1-2(7)Lasta G.
Ribar K.(3)2-1(6)B Š K
Trnski(1)1-1(9)Skok
Rovišće(2)5-1(8)Hajduk H.
Dapci(13)1-2(4)Kamen
Bilo(5)1-3(10)Tomislav B.
Sloga(14)0-1(11)Gordova
8. kolo      
B Š K(8)4-1(14)Sloga
Gordova(11)1-1(5)Bilo
Tomislav B.(12)4-0(13)Dapci
Kamen(3)0-0(1)Rovišće
Hajduk H.(9)1-0(10)Brestovac
Lasta G.(6)1-6(4)Trnski
Skok(7)1-1(2)Ribar K.
7. kolo      
Brestovac(10)1-7(3)Kamen
Skok(9)4-1(7)B Š K
Ribar K.(2)4-2(4)Lasta G.
Trnski(5)4-1(8)Hajduk H.
Rovišće(1)5-0(11)Tomislav B.
Dapci(13)1-1(12)Gordova
Bilo(6)3-3(14)Sloga
6. kolo      
B Š K(4)0-1(7)Bilo
Sloga(14)3-2(12)Dapci
Gordova(11)0-1(3)Rovišće
Tomislav B.(13)2-0(9)Brestovac
Kamen(2)0-3(6)Trnski
Hajduk H.(10)5-3(1)Ribar K.
Lasta G.(5)2-0(8)Skok
5. kolo      
Lasta G.(3)0-1(5)B Š K
Skok(12)6-1(8)Hajduk H.
Ribar K.(1)1-3(2)Kamen
Trnski(7)1-0(13)Tomislav B.
Brestovac(6)1-1(11)Gordova
Rovišće(4)7-1(14)Sloga
Dapci(10)2-4(9)Bilo
4. kolo      
B Š K(9)5-1(6)Dapci
Bilo(12)2-1(3)Rovišće
Sloga(14)0-2(10)Brestovac
Gordova(13)5-1(5)Trnski
Tomislav B.(8)2-5(1)Ribar K.
Kamen(4)2-1(7)Skok
Hajduk H.(11)3-0(2)Lasta G.
3. kolo      
Hajduk H.(8)0-2(12)B Š K
Lasta G.(3)1-0(2)Kamen
Skok(5)0-5(11)Tomislav B.
Ribar K.(1)3-0(10)Gordova
Trnski(7)3-0(14)Sloga
Brestovac(13)3-0(9)Bilo
Rovišće(4)2-2(6)Dapci
2. kolo      
B Š K(10)0-2(3)Rovišće
Dapci(8)4-1(11)Brestovac
Bilo(14)2-0(5)Trnski
Sloga(12)1-5(1)Ribar K.
Gordova(13)1-1(4)Skok
Tomislav B.(9)1-2(2)Lasta G.
Kamen(6)6-1(7)Hajduk H.
1. KOLO    
BRESTOVAC0-2ROVIŠĆE
KAMEN2-1BŠK
HAJDUK H.2-1TOMISLAV B.
LASTA G.3-0GORDOWA
SKOK2-0SLOGA
RIBAR K.6-0BILO
TRNSKI4-3DAPCI