4. NL BJ - KC - VT TABLICA

PozEkipaUTPNIG+G-GRBod
1NK Ferdinandovac107302781924
2Dinamo P.1071226101622
3Bilogora 911071223111222
4NK Tehnika Koprivnica115421913619
5Garić115151919016
6Daruvar105052027-715
7Slatina104241615114
8Suhopolje104241818014
9Čazma103432015513
10NK Mladost (KP)94141516-113
11Pitomača104061518-312
12NK Graničar (L)92341013-39
13NK Tomislav (D)9225151238
14Zdenka 91101361535-206
15Bilogorac V.T.11119937-284
11. kolo      
Garić(8)1-0(7)Čazma
Bilogora 91(3)5-1(5)Daruvar
Pitomača(10)0-1(4)NK Tehnika Koprivnica
Suhopolje(6)1-3(1)NK Ferdinandovac
Bilogorac V.T.(15)1-4(11)Slatina
NK Tomislav (D)(14)8-0(13)Zdenka 91
Dinamo P.(2)2-2(12)NK Graničar (L)
10. kolo      
NK Tehnika Koprivnica(4)0-1(3)Bilogora 91
Daruvar(5)0-2(2)Dinamo P.
NK Graničar (L)(12)0-0(13)NK Tomislav (D)
Zdenka 91(15)3-0(14)Bilogorac V.T.
Slatina(11)1-0(8)Garić
Čazma(7)2-4(10)NK Mladost (KP)
NK Ferdinandovac(1)3-1(9)Pitomača
9. kolo      
Garić(8)3-1(14)Zdenka 91
Bilogora 91(4)2-2(1)NK Ferdinandovac
Pitomača(11)3-0(6)Suhopolje
NK Mladost (KP)(10)3-0(9)Slatina
Bilogorac V.T.(13)0-1(12)NK Graničar (L)
NK Tomislav (D)(15)2-0(5)Daruvar
Dinamo P.(3)0-0(2)NK Tehnika Koprivnica
8. kolo      
Suhopolje(7)2-1(2)Bilogora 91
NK Tehnika Koprivnica(5)2-1(15)NK Tomislav (D)
Daruvar(6)5-3(13)Bilogorac V.T.
NK Graničar (L)(11)1-2(8)Garić
Zdenka 91(14)3-5(12)NK Mladost (KP)
Slatina(10)4-1(4)Čazma
NK Ferdinandovac(3)3-0(1)Dinamo P.
7. kolo      
Čazma(3)2-2(14)Zdenka 91
NK Mladost (KP)(10)-(9)NK Graničar (L)
Garić(11)4-1(6)Daruvar
Bilogorac V.T.(13)1-1(4)NK Tehnika Koprivnica
NK Tomislav (D)(15)-(1)NK Ferdinandovac
Dinamo P.(2)3-1(7)Suhopolje
Bilogora 91(5)3-0(12)Pitomača
6. kolo      
Pitomača(15)1-3(4)Dinamo P.
Suhopolje(7)0-0(14)NK Tomislav (D)
NK Ferdinandovac(3)5-0(12)Bilogorac V.T.
NK Tehnika Koprivnica(5)2-1(10)Garić
Daruvar(6)3-1(8)NK Mladost (KP)
NK Graničar (L)(11)0-0(2)Čazma
Zdenka 91(13)1-1(9)Slatina
5. kolo      
Slatina(12)1-0(8)NK Graničar (L)
Čazma(6)6-0(3)Daruvar
Garić(10)0-0(1)NK Ferdinandovac
NK Mladost (KP)(9)1-1(5)NK Tehnika Koprivnica
Bilogorac V.T.(11)1-4(7)Suhopolje
NK Tomislav (D)(14)-(15)Pitomača
Dinamo P.(2)1-2(4)Bilogora 91
4. kolo      
Bilogora 91(6)4-2(13)NK Tomislav (D)
Pitomača(14)-(8)Bilogorac V.T.
Suhopolje(9)5-3(7)Garić
NK Tehnika Koprivnica(2)1-1(3)Čazma
Daruvar(5)2-1(10)Slatina
NK Graničar (L)(15)4-0(11)Zdenka 91
NK Ferdinandovac(4)3-0(12)NK Mladost (KP)
3. kolo      
Zdenka 91(10)1-5(6)Daruvar
Slatina(8)2-4(4)NK Tehnika Koprivnica
Čazma(2)1-1(3)NK Ferdinandovac
Garić(14)3-1(13)Pitomača
Bilogorac V.T.(7)0-2(5)Bilogora 91
NK Tomislav (D)(12)1-3(1)Dinamo P.
NK Mladost (KP)(11)-(9)Suhopolje
2. kolo      
Dinamo P.(2)5-0(5)Bilogorac V.T.
Bilogora 91(11)3-2(14)Garić
Pitomača(13)1-0(6)NK Mladost (KP)
Suhopolje(8)1-3(4)Čazma
NK Ferdinandovac(3)2-1(7)Slatina
NK Tehnika Koprivnica(1)2-2(12)Zdenka 91
Daruvar(9)3-2(15)NK Graničar (L)
1. kolo     
NK Graničar (L)0-5NK Tehnika Koprivnica
Zdenka 912-5NK Ferdinandovac
Slatina1-1Suhopolje
Čazma4-1Pitomača
NK Mladost (KP)1-0Bilogora 91
Garić0-4Dinamo P.
Bilogorac V.T.2-1NK Tomislav (D)